همکاری با ما


حامیان رشته علوم و معارف اسلامی در راستای تحکیم و توسعه مدارس معارف بهره گیری و استفاده از همه طرفیت ها را برای خود لازم دانسته ، از علاقه مندان به تعلیم و تربیت اسلامی در قالب آموزشی ، اجرایی و خدماتی ، مشارکت در تاسیس و راه اندازی مدارس معارف در سراسر کشور ، حمایت مالی ، انفاق ثلث مالی ،  هدایای جنسی و تجهیزاتی تقاضای مساعدت و همکاری دارد.
شیوه های همکاری
1. آموزشی (تدریس)
الف : معلمین و فرهنگیانی که سابقه تدریس در آموزش و پرورش در مقطع دوره دوم دبیرستان داشته و علاقه مند به تدریس در مدارس معارف هستند. (دروس عمومی و تخصصی)
ب : فارغ التحصیلان دانشگاهی (رشته های مرتبط) و دانش آموخته گان حوزوی (حداقل سطح 2) که علاقه مند به تدریس دروس تخصصی و عمومی در مدارس معارف هستند
2.  اجرایی و خدماتی
چنانجه سابقه فعالیت در امور اجرایی یا خدماتی در مدارس و یا سایر نهادهای آموزشی و یا غیر آموزشی داشته اید و علاقه مند به همکاری با ما هستید فرم همکاری با ما را تکمیل کنید.
3. مشارکت مالی
چنانچه علاقه مند به راه اندازی مدرسه علوم و معارف اسلامی هستید و یا آمادگی همکاری در این مسیر را دارید می توانید به جمع حامیان مدارس معارف بپیوندید .
انواع مشارکت 
1. تامین فضای مورد نیاز
شما می توانید ساختمان مناسب این مدارس را تامین نموده از مزایا و بهره معنوی آن به عنوان باقیات الصالحات بهره مند شوید.
2. وقف 
شما می توانید ملکی را  با رعایت استاندارد های آموزش و پرورش برای تاسیس مدرسه معارف وقف نموده ، برای آن متولی تعیین کنید و در این امر مشارکت فرمایید.
نکته : جهت تسهیل کار برای شما دو نمون برگ ذیل مرتبط با علاقه مندی ها شما طراحی شده که می بایست ابتدا آن را دانلود کرد پس از پر کردن آن از طریق فرم همکاری با ما برایمان ارسال فرمایید
نمون برگ همکاری آموزشی رزومه و سوابق کاری
نمون برگ همکاری خدماتی- اجرایی رزومه و سوابق کاری
نمون برگ مشارکت مالی


نکاتی در رابطه با تکمیل فرم

  1. پر کردن تمامی فیلدهای ستاره دار ضروری است
  2. تا زمانی که در کادر سبز رنگ ظاهر شده بالای فرم در پایان ثبت نام پیام موفقیت و کد رهگیری خود را دریافت نکرده اید عمل تکمیل فرم صورت نگرفته است و اطلاعات شما وارد سامانه نشده است
  3. کد رهگیری به صورت خودکار بعد از حداکثر چند دقیقه علاوه بر کادر سبز رنگ بالای فرم برای شما ارسال می شود
  4. توجه شود که در صورتی که خط خود را برای پیامک های تبلیغاتی و ... بلاک کرده باشید این پیامک را نیز دریافت نخواهید کرد

فیلدهای * دار ضروری هستند.

مشخصات فردی
مشاهده آرشیو صفحه